Korona’nın Ekibimiz Üzerinde ki Etkisi

Bildiğiniz gibi ülkemiz zorlu ve sıkıntılı bir süreçten geçiyor. Bu süreçte günlük hayatımızda aldığımız zorunlu tedbirler ve bu tedbirlerinden doğan bazı değişiklikler var.

Optisyenlik programı okuyan aday meslektaşlarımız için planladığımız bütün ziyaretleri mecburen iptal ettik. 

OBEVTA grubu olarak gerçekleştirmekte olduğumuz reel eğitimlere ara vermek zorunda kaldık. Eğitimleri mümkün olduğunca OBEVTA grubunda sanal yapmaya başladık. Süreç boyunca bu şekilde devam edeceğiz.

Kısacası gerçek hayatta planladığımız bütün faaliyet ve ziyaretleri mecburen iptal ettik.

Çalışma saatlerimiz kısıtlandığından oldukça fazla boş zamanımız oldu. Bu zamanı internet sitemize arşivlediğimiz meslekli bilgileri güncelleyerek sosyal medya da yeniden paylaşıyoruz.

İnsanlar boş zamanlarının neredeyse tamamını internet ve sosyal medyada geçiriyorlar. Meslektaşlarımız da bu süreçte optisyenlik mesleğine özel konulara fazlaca ilgi göstermekteler.

Bizlerde bu süreci internet sitemizde bazı küçük ama faydalı değişiklikler yaparak değerlendiriyoruz.

Optisyen.COM İnternet sitemizde;

Kütüphane Kategorisi: Belki de daha önce hiç karşılaşmadığınız mesleki konular arşivlenmektedir.

Soru-Cevap Kategorisi: Optisyenlik mesleğimizle alakalı gelen soruları arşivlediğimiz alandır. Birden fazla optisyenin verdiği cevapları görmek mümkün

Özgür Köşe Kategorisi: Mesleki konuda düşünce ve fikirlerini kaleme alan meslektaşlarımızın yazılarının arşivlendiği alandır. Onlarca meslektaşımızın her konuda düşüncelerini okumanız mümkün.

Özel Haberler Kategorisi: Optisyen.COM Ekibine özel haberlerin paylaşıldığı özgün içerik ve haberlerin paylaşıldığı alan.

Sağlıklı günlerde tekrar buluşmak dileğiyle…

İsmail UYAR

İsmail UYAR


optisyencom@gmail.com

.. Kimler Neler Demiş?