Sahibinden aracına 100 bin TL istedi, dayağı yedi !
İnternet ilan sitesinde 20 yaşındaki, 300 KM'deki ve komple boyalı arabasını 100 bin TL'ye satmak isteyen vatandaş, ikinci el araba arayışında olan bir başka kişiden dayak yedi.
Son dolar artışından sonra sıfır araba fiyatları aldı başına gitti hali ile de 2.el araçlarda pahalandı.. Ancak bazıları bu durumu epey abarttı. İşte karşınızda onlardan birisi daha.


Ankara'da 305 bin km’de, 2000 model ve komple boyanmış arabasını satmak isteyen bir vatandaş arabası için 100 bin tl fiyat biçti.. Bu ilanı görüp sinirlenen ve mantıksız bulan başka bir vatandaş A.O ise araç sahibi ile iletişime geçerek konuşmaya başladı.. Araç sahibi telefonda ” benim malım kıymetlidir 305 bin km’de de olsa güzel arabadır aslına bakarsan benim arabam için 100 bin tl bile az.. alıyorsan al almıyorsan s.. git” dedi.

Bu duruma sinirlenen A.O araç sahibine tamam alıyorum gel buluşalım dedi.. İsmi açıklanmayan araç sahibi 20 yaşında ve 305 bin km’deki aracını 100 bin tl ye satmanın sevinci ile buluşma adresine gitti.. Araç sahibi ve A.O buluşur bulaşmaz önce söz ile kavga etmeye başladılar.. Daha sonra A.O dayanamayarak araç sahibini dövdü.

Araç sahibi olay yerine gelen 112 ambulansı ile en yakın hastaneye kaldırırdı.. Araç sahibi döven A.O ise polis tarafından karakola götürürdü.. Karakolda ifadesi alınan A.O şunları söyledi.
” Bir süredir kendi bütçeme göre 2.el araba arıyorum.. artık o kadar mantıksız ilanlar görmeye başladım ki aklım almıyor.. En son bu ilanı gördüm ve komple boyanmış 20 yaşındaki 305 bin km deki araba için 100 bin lira istenince dayanamadım ve adamı dövdüm ”  dedi

----------------

Optick.NET Hakkında Ayrıntılı Bilgi İçin TIKLAYINIZ


Beta Optik

.. Kimler Neler Demiş?

Emre ültü
Ziyaretçi
Emre ültü

Adamsın yapmak istediğim seyleri yapmışşın tebrikler insallah ceza yememişsindir

Seydi
Ziyaretçi
Seydi

Eline saglik usta bunlar yuzunden araba alamiyoruz paryi biriktiriyorum ama bu arada araba fiyati armis yeniden basa para biriktirmeye devam