Antalya Optisyen Gözlükçüler Odası Başkanı Bülent GÜRER sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda üyelerine aşağıda ki duyuruyu paylaştı.

Değerli Üyelerimiz;

Tüm dünyayı etkisi altına olan Covid 19 salgınına karşı ülkemizde görevlerini büyük bir fedakarlık ve başarı ile sürdüren sağlık çalışanlarımıza her kesimden destekler sürmektedir. Manavgat’ta faaliyet gösteren PUNTA OPTIK A.Ş de sağlık çalısanlarına teşekkürlerini sunmak, moral ve motivasyonlarına katkı sağlamak amacıyla bir kampanya başlatmıstır. Bu kapsamda Punto Optik, Kamu Sağlık Çalışanlarına dağıtılmak üzere üyelerimize ÜCRETSİZ OLARAK Fujima Felix Marka üst düzey progresif 1,5 - 1,56 - 1,61 indekslerde ve organik Süper Hidrofobik E.T kaplamalı gözlük camı dağıtımı gerçekleştirecektir.

Sağlık personeli colormatik cam tercih ederse, beyaz cam fiyatı& aradaki fark, meslektaşlarımızdan talep edecektir. Boyama cam farkı ise 25.00 TL olacaktır. Bu dayanışma kampanyası kapsamında gelen kamu sağlık personellerinden, Kamu Sağlık çalışanı olduklarını gösteren kurum kimlik kartı ve reçetesi fotokopisini olarak tedarikçi firmaya iletmemiz yeterli olacaktır. Kampanyaya son katılım tarihi ise 01 HAZiRAN 2020 GÖZLÜKÇÜLER ve OPTİ5YENLER GÜNÜ olarak belirlenmiştir. Bu vesile ile  hastanelerimizin göz muayene hizmetlerinin daha aktif olması ve progresif kullanım oranının artırılması, hatta ikinci bir ürün satılabilecek bir ortamın sağlanması temennimizdir.

Ülkece yaşadığımız zorlu şartlarda ve dayanışmaya en çok ihtiyaç duyduğumuz günlerde özveri ile çalışan kamu sağlık çalışanlarımıza moral olması ve göstermiş oldukları fedakar çalışmalarına bir nebze olarak teşekkürlerimizi sunmak ve her zaman birbirimize yardım ve destek olmamız gerektiğinin hatırlanmasına fayda sağlayacak bu kampanyaya siz değerli üyelerimizin de hassasiyet göstereceğinizi umuyoruz. Oda Yönetimi olarak sonsuz teşekkürlerimizi sunar, bu vesile hayırlı isler dileriz.

Saygılarımızla

IV. Bölge Antalya Optisyen-Gözlükçüler Odası Yönetim Kurulu Adına Başkan Bülent GÜRER

WhatsApp Sipariş hattı: 0554 177 86 82 Not: Firma üts no ve fatura bilgilerimizi bildiriniz  ''


Beta Optik

.. Kimler Neler Demiş?